Bezoperacyjne powiększanie piersi

Zabieg powiększania piersi kojarzony jest głównie z operacją plastyczną. To najtrwalsze i najskuteczniejsze rozwiązanie, ale nie jedyne. Panie, która nie chcą ponosić tak dużych kosztów mogą skorzystać z tańszych i bezpieczniejszych alternatyw.

Bezoperacyjne powiększanie piersi

Powiększanie piersi bez operacji jest jak najbardziej możliwe. Może efekty nie będą tak okazałe, ale zmiana z całą pewnością będzie zauważalna. Należy mieć na uwadze, że powiększanie piersi bez operacji jest rozwiązaniem bezpieczniejszym, któremu zwykle nie towarzyszą żadne skutki uboczne.

Do najpopularniejszych rozwiązań bezoperacyjnego powiększania piersi zaliczamy:

Lipofilling – lipotransfer to nic innego jak powiększanie biustu przy wykorzystaniu tłuszczu z wcześniej przeprowadzonej liposukcji. Dzięki temu zabiegowi nie dość, że powiększamy biust to usuwamy nadmiar z innego miejsca. Przyswajalność przeszczapianego tłuszczu kształtuje się na poziomie 30-80%.

Macrolane – powiększanie kwasem hialuronowym to jeden z najczęściej realizowanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Za pomocą preparatu Macrolane można powiększyć, ujędrnić oraz poprawić kształt piersi. Ten zabieg stosuje się także w celu kształtowania innych części ciała (np. wypełniania ust).

Tabletki i kremy – coraz częściej można spotkać się z suplementami diet i balsamami, których skład oparty jest na fitoestrogenach – naturalnych hormonach. Bogate w kozieradkę, soję, sezam i inne specyfiki produkty pozwalają powiększyć i ujędrnić piersi.

Tabletki antykoncepcyjne – „większe piersi” to tylko skutek tej formy antykoncepcji. Ze względu na wiele innych, niepożądanych skutków ta forma nie jest zbyt często wybierana przez kobiety dbające o urodę (może pojawić się trądzik itd).

Ćwiczenia – powiększenie mięśni klatki piersiowej może doprowadzić do optycznego powiększenia biustu. Co prawda miseczka nie ulegnie zmianie, ale optycznie biust będzie wydawał się znacznie większy.

Podsumowując – alternatyw jest co najmniej kilka. Jedne mniej, inne bardziej skuteczne. A Wy drogie Panie z jakich form powiększania biustu skorzystałybyście najchętniej?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*