Depilacja bikini laserem

W gabinetach kosmetycznych można przeprowadzić wiele różnych zabiegów. Nowoczesna aparatura pozwala na bardzo wiele. Urządzeniem szczególnie często wykorzystywanym jest depilator laserowy.

Choć depilacja laserowa znana jest od kilku dekad, to dopiero teraz ma swoje „pięć minut”. Wszystko za sprawą unowcześnienia aparatury. Wszak, aktualnie depilacja laserowa jest w pełni bezpieczna, nie powoduje dyskomfortu i żadnych podrażnień. Przy czym nadal gwarantuje efekty, które są nieosiągalne dla innych metod.

Depilacja bikini laserem

Usuwanie włosów z okolicy bikini przy wykorzystaniu lasera to zabieg powszechnie stosowany. Miejsce te, mimo sporej wrażliwości bardzo często jest poddawane właśnie tej formie depilacji.

Depilacja laserowa to gwarancja skuteczności i przede wszystkim trwałości. Efekty zabiegu potrafią utrzymywać się nawet do kilku lat, co jest szczególną zaletą. Trwałość innych sposobów oscyluje maksymalnie w granicach kilku tygodni.

Depilacja bikini laserem – przed zabiegiem

Przed zabiegiem depilacji laserowej skóra nie powinna być opalana na solarium i słońcu. Włosy muszą być odpowiedniej długości (powyżej 5 milimetrów). Nie należy nawilżać skóry balsamami, kremami i innymi preparatami. Miejsce musi być wolne od wszelakich kosmetyków.

Depilacja bikini laserem – zabieg

Jedna sesja trwa zwykle nie dłużej niż kilkanaście-kilkadziesiąt minut. Aby usunąć wszystkie włosy i komórki odpowiedzialne za wzrost wymagane są co najmniej cztery wizyty. Zwykle potrzeba ich 6-8. Zabieg jest bezbolesny (przy wykorzystaniu najnowszej aparatury).

Depilacja bikini laserem – po zabiegu

Po zabiegu depilacji laserowej mogą wystąpić delikatne zaczerwieniania i świąd. Lekarz prowadzący może zalecić stosowanie kosmetyków o działaniu łagodzącym i nawilżającym. Objawy ustają zwykle po 24 godzinach. W przypadku dłuższego okresu warto skonsultować się z osobą wykonującą zabieg, celem zasięgnięcia porady.

Zabiegi depilacji laserowej nie należą do najtańszych. Ich koszt (w zależności od miejsca) oscyluje w granicach 150-600zł za jedną sesję.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*