Jak schudnąć 10 kg w 30 dni?

Z jednej strony – miesiąc to naprawdę mnóstwo czasu, z drugiej zaś – gdy mamy mnóstwo zadań i obowiązków, wydaje się że jest krótki. Podobnie jest w kwestii odchudzania.

Kiedy zaczynamy odchudzanie, wydaje nam się, że w 30 dni możemy przejść ogromną metamorfozę. Czy jest tak naprawdę? Czy w organizmie mogą zajść ogromne zmiany w ciągu czterech tygodni?

Odpowiedź na powyższe pytania nie jest jednoznaczna. Wszak, wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań – kondycji naszego organizmu, motoryki ciała oraz zaangażowania. Te ostatnie, jest kluczowe dla uzyskiwania optymalnych efektów.

Czy można schudnąć 10 kilogramów w 30 dni?
Pragniemy zauważyć, że redukcja 10 kilogramów w ciągu 30 dni to cel, który jest jak najbardziej realny. Należy mieć jednak na uwadze, że nawet przy największym zaangażowaniu – nie zawsze jest do spełnienia. Czynników, które mogą nas ograniczyć jest wiele. Jednym z nich jest zaniedbany, spowolniony metabolizm.

Jak schudnąć 10 kilogramów w 30 dni?
Proces odchudzania nie należy do najłatwiejszych. Od osoby z nadwagą wymaga się nie tylko zmiany w nawykach żywieniowych, ale także – ciężkiego, wyczerpującego treningu oraz zastosowania suplementacji.

Spośród wielu diet na odchudzanie, zalecamy wybierać takowego – które są: zbilansowane, pełnowartościowe i zdrowe. Dla naszej motywacji, dobre by było również to, aby nam smakowały.

Jeśli zaś chodzi o plany treningowe to tutaj jest większa dowolność. Zaleca się trenować od 5 do nawet 14 razy w ciągu tygodnia. Sesja treningowa powinna trwać 45-60 minut i być ogólnorozwojowa (angażować wszystkie grupy mięśniowe).

Z kolei, suplementacja to proces opcjonalny – ale dosyć skuteczny. Niektóre środki (między innymi Acai Berry Extreme, Fibre Select, African Mango) pozwalają zwiększyć efektywność procesów redukcyjnych o nawet kilkadziesiąt procent.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*