Jak schudnąć 15 kg w ciągu miesiąca?

Otyłość to problem, który dotyka coraz większe grono osób. Początkowo zaczyna się od małej nadwagi. Z czasem jednak problem pogłębia się i zaczyna być coraz bardziej widoczny i uciążliwy. Finalnie kończy się na otyłości.

Otyłość stanowi nie tylko defekt kosmetyczny. Jest także swojego rodzaju problemem, który może nieść za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Miażdżyca, nadciśnienie tętnicze – to tylko kilka z poważnych dolegliwości, które może nieść za sobą otyłość.

Jak schudnąć 15 kg w miesiąc?
Redukcja zbędnych kilogramów to zadanie, które z całą pewnością można określić mianem wymagającego. Wszak, należy nie tylko zadbać o dietę i trening, ale także wykazać się samodyscypliną, nie ulegać pokusom oraz być konsekwentnym.

Z całą pewnością jednak, nawet najbardziej intensywny trening i najlepsza dieta odchudzająca mnie pozwoli nam chudnąć w tempie 15 kilogramów na miesiąc. Nawet jeśli niektórzy producenci suplementów czy tabletek na odchudzanie tak twierdzą – nie warto w to wierzyć. Wszak, zdolności fizjologiczne organizmu ograniczają nas do zdrowej redukcji w ilości maksymalnie kilku kilogramów na miesiąc.

Dieta, aktywność fizyczna i suplementy – czyli jak wygląda skuteczne odchudzanie
Odchudzanie to proces, który zależny jest od wielu czynników. Najważniejszymi elementami redukcji są przede wszystkim dieta, trening i suplementacja.

Jadłospis odchudzający powinien zakładać konsumpcję 5-6 posiłków w równych odstępach czasu. Każdy z posiłków musi być indywidualnie zbilansowany pod kątem generowanego zapotrzebowania w danej części dnia.

Trening powinien cechować się intensywnością na poziomie 70% tętna maksymalnego, objętością wynoszącą minimum 45 minut oraz ogólnorozwojowością.

Z kolei suplementacja realizowana powinna być tylko wtedy, gdy zachodzi taka konieczność. Zaleca się sięgać po produkty sprawdzone, dobrze opiniowane i recenzowane. Tylko one gwarantują wysoką skuteczność działania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*